De details zijn hier te vinden: Uitslagen DMN Wensink
DMN 1 Ballroom Open Klasse | ||||||
Plaats | Namen | Dansschool | Ronde | Marks | Nummer | |
1 | Delano Grin & Nathalie van Burik | Wensink | F | 17 | ||
2 | Sebastiaan Jansen & Lilian Bonekamp | Wensink | F | 37 | ||
3 | Bas de Ronde & Isis Takken | Dance-Point | F | 12 | ||
4 | Frank van den Ende & Cynthia van Dorp | Wensink | F | 22 | ||
5 | Davis Radstaat & Melissa van Trijp | Wensink | F | 16 | ||
6 | Brian Schut & Demi Klomp | Parmentier | F | 14 | ||
=7 | Mathyn Klein & Lisanne van Bruinessen | Dance-Point | 2 | 3 | 34 | |
=7 | Willem Pannekoek & Eliza Brom | Wensink | 2 | 3 | 43 | |
9 | Mark Wiegerinck & Willemijn van der Eijk | Dance-Point | 2 | 2 | 32 | |
=10 | Kevin Klarenbeek & Mariska Rooth | Dance-Point | 2 | 1 | 30 | |
=10 | Thomas de Groot & Marjolein Seinen | Wensink | 2 | 1 | 40 | |
DMN 1 Latin Open Klasse | ||||||
Plaats | Namen | Dansschool | Ronde | Marks | Nummer | |
1 | Bas de Ronde & Isis Takken | Dance-Point | F | 12 | ||
2 | Jim van Bergen & Julia Bouwens | van Opstal | F | 27 | ||
3 | Delano Grin & Nathalie van Burik | Wensink | F | 17 | ||
4 | Davis Radstaat & Melissa van Trijp | Wensink | F | 16 | ||
5 | Brian Schut & Demi Klomp | Parmentier | F | 14 | ||
6 | Frank van den Ende & Cynthia van Dorp | Wensink | F | 22 | ||
7 | Sebastiaan Jansen & Lilian Bonekamp | Wensink | 3 | 5 | 37 | |
8 | Mark Wiegerinck & Willemijn van der Eijk | Dance-Point | 3 | 4 | 32 | |
9 | Kevin Klarenbeek & Mariska Rooth | Dance-Point | 3 | 0 | 30 | |
10 | Mathyn Klein & Lisanne van Bruinessen | Dance-Point | 2 | 5 | 34 | |
11 | Thomas de Groot & Marjolein Seinen | Wensink | 2 | 1 | 40 | |
12 | Willem Pannekoek & Eliza Brom | Wensink | 2 | 0 | 43 | |
DMN 1 Ballroom Wedstrijdklasse | ||||||
Plaats | Namen | Dansschool | Ronde | Marks | Nummer | |
1 | Justin Krijger & Lorraine Voorn | Fun 2 Dance | F | 29 | ||
2 | Sjoerd Bergsma & Simone Bergsma | Wensink | F | 38 | ||
3 | Bryan van den Boomgaard & Myrthe Wessels | WDC | F | 15 | ||
4 | Marten Vaassen & Judith Knol | Wensink | F | 33 | ||
DMN 1 Latin Wedstrijdklasse | ||||||
Plaats | Namen | Dansschool | Ronde | Marks | Nummer | |
1 | Wouter Grootendorst & Evi Luiten | van Opstal | F | 45 | ||
2 | Bryan van den Boomgaard & Myrthe Wessels | WDC | F | 15 | ||
3 | Marten Vaassen & Judith Knol | Wensink | F | 33 | ||
4 | Sjoerd Bergsma & Simone Bergsma | Wensink | F | 38 | ||
DMN 2 Ballroom Open Klasse | ||||||
Plaats | Namen | Dansschool | Ronde | Marks | Nummer | |
1 | Marco Raven & Lucretia Oosterwijk | Wensink | F | 31 | ||
2 | Fokke Zijlstra & Els Zijlstra | Fred | F | 19 | ||
3 | Jan Wiersma & Ingrid Wiersma | Dance-Point | F | 26 | ||
4 | John Wijling & Jeannette Tonjes | Cools | F | 28 | ||
5 | Willy Ezendam & Astrid Magnusson | Wijgers | F | 44 | ||
6 | Wijbo Oosterhof & Petra Rebel | Dance-Point | F | 42 | ||
DMN 2 Latin Open Klasse | ||||||
Plaats | Namen | Dansschool | Ronde | Marks | Nummer | |
1 | Fokke Zijlstra & Els Zijlstra | Fred | F | 19 | ||
2 | Marco Raven & Lucretia Oosterwijk | Wensink | F | 31 | ||
3 | Jan Wiersma & Ingrid Wiersma | Dance-Point | F | 26 | ||
4 | Willy Ezendam & Astrid Magnusson | Wijgers | F | 44 | ||
DMN 2 Ballroom Wedstrijdklasse | ||||||
Plaats | Namen | Dansschool | Ronde | Marks | Nummer | |
1 | Eric Voorn & Charlotte Voorn | Fun 2 Dance | F | 18 | ||
2 | Frans Seij & Erica van Senten | Fun 2 Dance | F | 23 | ||
3 | Frank Helbig & Vera Zuleger-Helbig | WDC | F | 20 | ||
4 | Alain Fremineur & Charlotte Pit | Fun 2 Dance | F | 11 | ||
5 | Jan Gerwig & Martha Gerwig | Fred | F | 25 | ||
6 | Frank Severs & José Severs | Enjoy | F | 21 | ||
7 | Ton Vis & Anja Vis | de Rijk | 2 | 6 | 41 | |
8 | Peter van der Ven & Linda van der Ven | Fun 2 Dance | 2 | 5 | 36 | |
=9 | Michiel van Pomeren & Sylvia van Pomeren | Fun 2 Dance | 2 | 1 | 35 | |
=9 | Taco van Ommeren & Ilona Ederveen | de Rijk | 2 | 1 | 39 | |
=11 | Bertus Vredenberg & Yvonne Vredenberg (Uitgevallen) | Wensink | 2 | 0 | 13 | |
=11 | Gregorius Schoenmaeckers & Janny Schoenmaeckers | Dance-Point | 2 | 0 | 24 | |
DMN 2 Ballroom RUP-Wedstrijdklasse | ||||||
Plaats | Namen | Dansschool | Ronde | Marks | Nummer | |
1 | Ton Vis & Anja Vis | de Rijk | F | 41 | ||
2 | Taco van Ommeren & Ilona Ederveen | de Rijk | F | 39 | ||
3 | Peter van der Ven & Linda van der Ven | Fun 2 Dance | F | 36 | ||
4 | Michiel van Pomeren & Sylvia van Pomeren | Fun 2 Dance | F | 35 | ||
5 | Gregorius Schoenmaeckers & Janny Schoenmaeckers | Dance-Point | F | 24 |